Serwis znajdz-prace.net to prosty i funkcjonalny portal z ofertami pracy bezpośrednio od firm i agencji rekruterskich.

Portal powstał jako część projektu Talent Base, innowacyjnego systemu do rekrutacji i employer branding dla firm i agencji rekruterskich.

Aktualne oferty pracy od pracodawców z profesjonalnym podejściem do rekrutacji

Wszystkie oferty pracy publikowane przez klientow Talent Base - firmy i agencje rekruterskie, zamieszczane są w portalu znajdz-prace.net. Odwiedzający może być pewny, że oferty są aktualne a proces rekrutacyjny sprawny (dzięki unikatowym, innowacyjnym funkcjonalnościom Talent Base). Jako kandydat możesz oczekiwać, że odpowiedź rekrutera otrzymasz wcześniej, niż od firm, które nie używają tak nowoczesnych narzędzi jak Talent Base.

Tylko pewne oferty

Aplikując na ofertę pracy zamieszczoną na portalu znajdz-prace.net możesz być pewien, że pochodzi ona od przedsiębiorcy, którego autentyczność została zweryfikowana - jest to standardowa procedura, którą przechodzą klienci systemu Talent Base. Dzięki temu możesz być pewien, że ofert pracy jest autentyczna, co nie zawsze jest prawdą w przypadku ofert zamieszczanych na darmowych portalach.

Wkrótce więcej funkcjonalności

Już wkrótce na portalu znajdz-prace.net i innych pojawi się pełen pakiet funkcjonalności dostępny na najlepszych polskich portalach z ofertami pracy. Newsletter, teczka, aplikowanie na wiele ofert pracy jednym kliknięciem - to wszystko lada chwile dostępne na portalach znajdz-prace.net!

Zapraszamy!