Pracodawco - dołącz do tych, którzy zatrudniają taniej, efektywniej i przyjemniej!

Portal znajdz-prace.net jest częścią zespołu aplikacji Talent Base, innowacyjnego systemu do rekrutacji i employer branding dla firm i agencji rekruterskich. Oferty pracy zamieszczone na portalu są ofertami firm korzystających z Talent Base.

Publikowanie ofert za darmo

Publikowanie ofert dla klientów Talent Base nie wiąże się z dodatkowymi kosztami i jest wliczone w abonament w bardzo korzystnych planach cenowych. W tej chwili konta oferowanę są w bardzo promocyjnych cenach, a system można wypróbować za darmo przez 14 dni!

Publikowanie ofert na stronach kariery, w innych portalach - darmowych i płatnych

Oprócz publikacji na portalu znajdz-prace.net, oferty klientów Talent Base publikowane są na ich stronach kariery, darmowych, partnerskich portalach a także na dowolnych płatnych agregatorach, takich pracuj.pl czy gazetapraca.pl. Niezależnie od kanałów dystrybucji aplikacje spływają do bazy cv systemu Talent Base.

Innowacja na skalę światową

Talent Base oparty jest na rewolucyjnych, unikalnych na skalę światową technologiach, które mają wspierać proces rekrutacyjny. Najważeniejsze z nich to cvanalyze - automatyczna analiza cv, cvrank - zaawansowane sortowanie aplikacji oraz cvview - zestandaryzowany, kompaktowy widok cv. Zarejestruj się teraz i przez dwa tygodnie darmowego testowania przekonaj się, że Talent Base może oszczędzić Ci wiele pracy, znajleźć lepszych kandydatów i to wszystko w bardzo przyjaznym i łatwym w obsłudze interfejsie.

Tylko teraz - wielka promocja cenowa, zapraszamy!